1. Homepage
  2. Contact Contact

Maak kennis met onze recruiters

Ben je geïnteresseerd in een functie, stage of afstudeermogelijkheid en wil je graag meer weten? Onze recruiters geven graag antwoord op jouw vragen.

Jens Meert

Talent Acquisition Specialist

 
jens.meert@renewi.com
 
+32 486 / 53 04 60



Marieke Thys

Talent Acquisition Specialist


marieke.thys@renewi.com
LinkedIn

 


Christel Jongh
Talent Acquisition Specialist


christel.jongh@renewi.com
LinkedIn


Richard Vis
Talent Acquisition Specialist


richard.vis@renewi.com
LinkedIn

 

Lisette van de Sande
Manager Talent Acquisition


lisette.van.de.sande@renewi.com
LinkedIn


Robert Brookes
Talent Acquisition Specialist UK


robert.brookes@renewi.com
LinkedIn


Azar Middel-Idora
Talent Acquisition Specialist


azar.middel.idora@renewi.com
LinkedIn

 


Sanja Lageweg
Talent Acquisition Specialist


sanja.lageweg@renewi.com
LinkedIn

 


Fabienne Meijlink
Talent Acquisition Specialist


fabienne.meijlink@renewi.com
LinkedIn

 


Daan Geers
Recruitment Marketing Specialist


daan.geers@renewi.com
LinkedIn

 


Lisette Salomons
Talent Acquisition Specialist


lisette.salomons@renewi.com
LinkedIn



Lynn Johnson
Talent Acquisition Support Officer UK


lynn.johnson@renewi.com
LinkedIn



Stella Jennen
Talent Support Officer


stella.jennen@renewi.com
LinkedIn



Lisanne Bressers
Recruitment Marketing Specialist


lisanne.bressers@renewi.com
LinkedIn

Andrew Wia
Talent Acquisition Specialist


andrew.wia@renewi.com
LinkedIn



Michiel Deinema
Talent Acquisition Specialist


michiel.deinema@renewi.com
LinkedIn



Lise Lentz
Talent Acquisition Specialist


lise.lentz@renewi.com
LinkedIn