1. Homepage
  2. Contact Contact

Maak kennis met onze recruiters


Ben je geïnteresseerd in een functie, stage of afstudeermogelijkheid en wil je graag meer weten? Onze recruiters geven graag antwoord op jouw vragen. Voor algemene vragen kun je contact opnemen met recruitment@renewi.com

Christel Jongh
Senior Talent Acquisition Specialist


christel.jongh@renewi.com
LinkedIn

Lisette van de Sande
Manager Talent Acquisition


lisette.van.de.sande@renewi.com
LinkedIn

Patricia Fredrikz
Senior Talent Acquisition Specialist  


patricia.fredrikz@renewi.com
LinkedIn


Minnie Lodder
Talent Acquisition Specialist



minnie.lodder@renewi.com
LinkedIn

 


Daan Geers
Recruitment Marketing Specialist



daan.geers@renewi.com
LinkedIn




Fabienne Meijlink
Talent Acquisition Specialist



fabienne.meijlink@renewi.com
LinkedIn

 



Bastijn de Wit
Talent Acquisition Specialist



bastijn.de.wit@renewi.com
LinkedIn

 


Azar Middel-Idora
Talent Acquisition Specialist



azar.middel.idora@renewi.com
LinkedIn

 


Stella Jennen
Talent Support Officer



stella.jennen@renewi.com
LinkedIn



Sanja Lageweg
Talent Acquisition Specialist



sanja.lageweg@renewi.com
LinkedIn