1. Homepage
  2. Contact Contact

Maak kennis met onze recruiters

Ben je geïnteresseerd in een functie, stage of afstudeermogelijkheid en wil je graag meer weten? Onze recruiters geven graag antwoord op jouw vragen. Voor algemene vragen kun je contact opnemen met recruitment@renewi.com


Michael van de Ven

Senior Talent Acquisition Specialist


michael.van.de.ven@renewi.com
LinkedIn

Lisette van de Sande

Manager Talent Acquisition


lisette.van.de.sande@renewi.com
LinkedIn

Christel Jongh

Senior Talent Acquisition Specialist


christel.jongh@renewi.com
LinkedIn

Minnie Lodder

Talent Acquisition Specialist


minnie.lodder@renewi.com
LinkedIn

Daan Geers

Talent Acquisition Marketing Specialist


daan.geers@renewi.com
LinkedIn

Fabiënne  Meijlink

Talent Acquisition Officer


fabienne.meijlink@renewi.com
LinkedIn

Kelly Bruns

Talent Acquisition Specialist


kelly.bruns@renewi.com
LinkedIn

Jake Schampaert

Talent Acquisition Specialist


jake.schampaert@renewi.com
LinkedIn