1. Homepage
  2. Contact Contact

Maak kennis met onze recruiters


Ben je geïnteresseerd in een functie, stage of afstudeermogelijkheid en wil je graag meer weten? Onze recruiters geven graag antwoord op jouw vragen. Voor algemene vragen kun je contact opnemen met recruitment@renewi.com

 Christel Jongh

Talent Acquisition Specialist


christel.jongh@renewi.com
LinkedIn

Lisette van de Sande
Manager Talent Acquisition


lisette.van.de.sande@renewi.com
LinkedIn

 
Stella Jennen
Talent Support Officer


stella.jennen@renewi.com
LinkedIn


Sanja Lageweg
Talent Acquisition Specialist


sanja.lageweg@renewi.com
LinkedIn

 


Daan Geers
Recruitment Marketing Specialist


daan.geers@renewi.com
LinkedIn




Fabienne Meijlink
Talent Acquisition Specialist


fabienne.meijlink@renewi.com
LinkedIn

 



Lisanne Bressers
Recruitment Marketing Specialist


lisanne.bressers@renewi.com
LinkedIn


Azar Middel-Idora
Talent Acquisition Specialist


azar.middel.idora@renewi.com
LinkedIn

 


Richard Vis
Talent Acquisition Specialist


richard.vis@renewi.com
LinkedIn

 


Michiel Deinema
Talent Acquisition Specialist


michiel.deinema@renewi.com
LinkedIn


Andrew Wia
Talent Acquisition Specialist


andrew.wia@renewi.com
LinkedIn

Jens Meert

Talent Acquisition Specialist België


jens.meert@renewi.com

+32 486 / 53 04 60



Marieke Thys

Talent Acquisition Specialist


marieke.thys@renewi.com
LinkedIn

 

Lynn Johnson
Talent Acquisition Support Officer UK


lynn.johnson@renewi.com
LinkedIn